Menu Zavřeno

Spolupráce

Spolupracujte s námi, velkoobchod a velkoobchodní ceny

Obchodní partnery a spolupráce

Hledáme obchodní partnery z celé ČR i SR a z jiných zemí, kteří mají zájem spolupracovat při tipování zájemců, při prodeji,  případně instalaci a servisu ve Vašem regionu.

Uvítáme jak spolupráci při vyhledávání potenciálních zájemců o naše produkty (zprostředkování), tak i užší spolupráci na vlastních montážích,  instalaci a servisu.

Jsme přímým dovozcem a distributorem a nakupujeme ve velkém přímo u výrobců. Proto je pro nás samozřejmostí nejširší výběr a nejlepší kvalita za trvale nízké ceny.

Výsledkem jsou stále aktualizované výhodné ceny a rozšířená nabídka sortimentu.

V případě, že se chcete stát naším novým obchodním partnerem a navázat s naší firmou spolupráci, vyplňte náš poptávkový formulář a my se vám vzápětí ozveme a dohodneme společně další detaily.

V případě jakýchkoliv problémů s odesláním poptávkového formuláře nás prosím kontaktujte: +420 778 054 640, +420 739 210 640 nebo  přes aplikaci zpětného volaní, která je k dispozici rovněž v horním pravém rohu webové stránky. Pro spojení s naším konzultantem stačí  stisknout tlačítko s telefonem a zadat do otevřené tabulky Vaše tel. číslo. Během 20 vteřin Vám zavoláme zpět a rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky.

Formulář spolupráce