Menu Zavřeno

Zvuková izolace

Vysoce kvalitní materiály používané k vytvoření účinné zvukové izolace bytových prostor, kanceláří, kin, nahrávacích studií a průmyslových prostor.

SONOPLAT STANDARD

SONOPLAT je tenký a těžký zvukotěsný panel, který se skládá z husté dřevovláknité desky s vlnitou strukturou. Křemičitý více zde..

SONOPLAT COMBI

Sonoplat Kombi je kombinovaný zvukotěsný panel, který se používá pro rychlou a pohodlnou instalaci tenkých bezrámových více zde..

AKUSTIK GIPS BASIK

Akustik Gips Basic 40 je sendvičový panel určený pro dodatečnou zvukovou izolaci stěn a příček ze sádrokartonu, cihel, betonu, více zde..

AKUSTIK GIPS M1

AcousticGyps M1 je kompozitní zvukotěsný panel skládající se z vyztužené sádrovláknité desky se zvýšenou hustotou více zde..

TECSOUND FT-L

Tecsound FT-L je kombinací těžké viskoelastické minerální membrány Tecsound L a akustické plsti. Materiál má vysoký koeficient více zde..

TECSOUND SY-L

Tecsound SY (Tecsound SY) je tenká elastická samolepicí membrána na bázi minerálů s vysokou hmotností, která umožňuje více zde..

TECSOUND-L

Tecsound je tenká elastická minerální membrána s vysokou hmotností, která umožňuje dobrou zvukovou více zde..

ZVUKOIZOL VL-65

ZVUKOIZOL VL-65 je tenká elastická zvukotěsná membrána založená na vysoce hustých polymerech. Polymery s vysokou více zde..

ZVUKOIZOL VL-65 FT

Zvukově izolační membrána VL-65 FT s akustickou plstí se používá jako zvuk pohlcující, zvukotěsná a vibrace tlumící více zde..

VIBROFLOR

Vibroflor se skládá z primárního zpracování polyesterového vlákna bez jakýchkoli pojiv, což je pro člověka naprosto bezpečné. více zde…

STOPZVUK BP ECO

STOPZVUK ECO je deska pohlcující zvuk na bázi polyesterového (syntetického) vlákna (tepelně pojeného). Klíčovou více zde..

TECSOUND SY 70

Tecsound SY (Tecsound SY) je tenká elastická samolepicí membrána na bázi minerálů s vysokou hmotností, která umožňuje více zde..

TECSOUND FT 55

TECSOUND® FT55  je profesionální vícevrstvý zvukotěsný materiál skládající se z jedné vrstvy akustické plsti a vrstvy viskoelastického materiálu více zde..

ZVUKOIZOL VL-65 2FT

VL-65 2FT s akustickou plstí je profesionální vícevrstvý zvukotěsný materiál skládající se dvou vrstev akustické plsti více zde..

STOPZVUK M

StopZvuk M je speciální bitumen-polymerový materiál se zvukově izolační vrstvou z polyesterové plsti. Tato kombinace více zde..

TERMOZVUKOIZOL FORTE

TERMOZVUKOIZOL je třívrstvý zvukotěsný, tlumicí a antivibracní materiál s vysokou hustotou, mechanicky vyráběné více zde..

TERMOZVUKOIZOL STANDARD

TermoZukoIzol je mechanicky lisované plátno ze skleněných vláken utěsněné v ochranném pouzdru z netkané textilie. více zde..